Vizyonumuz

Değerlerimiz ve Sürekli Gelişim Felsefesi ile ürün, hizmet ve yönetimde mükemmellik işimiz… Müşteri sadakati kalite anlayışımız, rakiplerin takdirini kazanmak motivasyon kaynağımız…

Misyonumuz

Ülke ekonomisine üretim istihdam sağlayan entegre tesislerimizde kurumsal bir yapı ile kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır. Perdelik kumaşta taahhüt ettiğimiz kalitede nihai tüketici memnuiyetini hedeflemek dünya trendlerini yakında takip etmek, iç ve dış pazarda sahip olduğu ekonomik payı korumak ve arttırmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite anlayışımız; tüm çalışanların sorumluluğunda, bilgi, eğitim, verimlilik, kararlılık, maliyet takım çalışması, hız ve rekabet gücünün oluşturduğu çizgidir. Ölçüsü müşteri sadakatidir. Bu faaliyetlerde çevrenin korunması, çalışma ortamının iyileştirilmesi, çalışanlarımızın sağlığı ve mutluluğu esastır.

Kalite Hedefleri

Aydın Örme stratejik planlarında yer alan; kalite, randıman ve satış hedeflerini başarmak, standart, sistematik ve modernize edilmiş yöntemlerimi ile ürün ve hizmet kalitesini sürekli daha iyiye taşımaktır.

Yukarı a