Pierre Cardin Perdelik & Döşemelik

Aydın Örme Grubu; Lila, Perfiore markalarını sürekli yatırım ile destekleyip ülke ekonomisine kazandırmak ve yaşatmak isterken, dünya markaları ile de barışık olunmuştur.

Bu yaklaşım ile 2005 yılında PIERRE CARDIN markası bünyeye kazandırılmış ve perdelik&döşemelik ürün grubunun koleksiyon ve lisans hakkı Alman Unland Grubu ile anlaşılarak alınmıştır. Bu da Aydın ailesinin, tekstil sektörüne bakışını, beklentilerini ve yatırım devamlılığını pekiştirmiştir.

PIERRE CARDIN Perdelik & Döşemelik koleksiyonu tüm dünyadaki katma değerli üretim gücünü kullanarak uzun arayışlar, ar-ge ve ür-ge aşamalarından geçerek hazırlanmaktadır.

Koleksiyon bu paralelde orijinalliğini kaybetmeden merkezi ar-ge departmanı denetiminde güncellenip yenilenmekte ve tüm dünyaya aynı anda sunulmaktadır.

Kalibrasyonu yüksek, dünyada bilinilirliği üçüncü sırada olan Pierre Cardin markası Türkiye’de frenchaise sistemi ile Pierre Cardin Perdelik&Döşemelik Corner Mağazaları olarak seçkin noktalarda yerini almıştır.

Aydın Örme PIERRE CARDIN Perdelik & Döşemelik markası ile çıktığı bu yolda kendi değerleri ve üretim gücünü de birleştirerek oluşturduğu mağazalar zinciri ile üst segment tüketiciye stoklu hizmet vermektedir.

Pierre Cardin Kolleksiyonu

Pierre cardin; perde tarihine, ev kültürüne, alışkanlıklara tekrar bakmak, yaşanmışlara, bilgiye, tasarıma, temalara, renklere dokunmak, geçmişe sahip çıkmak, güne meydan okumak, geleceği sorgulamak, erdemlere, anlamlara, evlere, tüketicisine hitap ederek mükemmeli aramak, güzellikleri tekrar keşfetmek üzere perde-döşemelik sektöründe yola çıkmış bir markadır.Geçmişi günümüz ile birleştirerek new-clasic çizgide ürün grupları ile üst segmentin yaşam alanına girmiştir.

Yaşadığınız, mutlu olduğunuzu hissettiğiniz yer sizin yaşam alanınızdır. Bu alanları hayallerinizdeki gibi dekore etmek isterseniz PIERRE CARDIN koleksiyonları ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sizinle nefes alan, sizinle var olan bu mekanlara hayat vermek isterken, yaşam alanınızın en gösterişli köşelerini süsleyen perdelere, objelere ve fikirlere ihtiyaç duyabilirsiniz.

PIERRE CARDIN Perdelik & Döşemelik mağazaları bu ihtiyaç ve güzelliklerin en seçkin noktalarda en nadide adresleridir.

PIERRE CARDIN Perdelik & Döşemelik koleksiyonun hedefi Türkiye’de orijinal PIERRE CARDIN çizgisi ve ruhuna sadık kalarak, Aydın Örme kalitesi ve hizmet birikimi ile birleştirerek, perdelik, döşemelik ürünlerini PIERRE CARDIN Perdelik & Döşemelik Mağazalarında üst segment tüketiciye sunmaktır.

Yukarı a