Perfiore

PERFİORE koleksiyonu; geçmişten günümüze her gün kendini yenileyerek öncü ve yenilikçi bir koleksiyon olmuştur. Mağazacılık konseptini büyük bir koleksiyon altında birleştirip mağazalarınızın ihtiyacı olan her ürünü hizmetinize sunmuştur. Mağazalarınızın tedarik kanalında finansal yönetimini kolaylaştırmıştır. İthal ürünleri de orjinal isimleri veya ürün gruplarıyla birleştirerek alternatifleri çoğaltmıştır.

Sektördeki deneyimini koleksiyonlarına yansıtan PERFIORE, sizlere her yıl yenilikler getirmek için revize edilmektedir. Her zevke hitap eden ve günlük kullanım için tasarlanmış olan PERFIORE koleksiyonun renk ve desen skalasında kaybolacaksınız.

İhtiyaç duyduğunuz ve duyabileceğiniz her şey PERFIORE de…

*500 Başlık İthal Ve Yerli Perde Koleksiyonu

*Duvar Kağıdı Grubu (Made İn Germany )

*Fantezi Parke (Made İn Germany & Belgium)

*Düz, Jakarlı Ve Zebra Stor Grubu İthal Ve Yerli (Made İn Spain & Franche)

*12.000 Kalemden Oluşan Aksesuar Grubu ( % 100 Yerli Üretim)

- Yatak Başlıkları

- Gerdirme Sistemleri

- Ayaklar – Rustik Aparatları

- Tokalar – Braçollar – Sarkıtlar

- Rustik Konseptli Avize

* Dekorasyon Grubu ( Mermer, Bronz, Seramik Ev İçi - Bahçe, Handmade)

* Salon Aksesuar Takımları (% 100 Yerli Üretime El İşçiliği)

Perfiore Kolleksiyon Hedefi

PERFIORE koleksiyonun hedefi ; yüksek kalite, en son trendler ve üstün hizmet anlayışıdır. İçerdiği fon-iç tül, aksesuar, stor grubu, duvar kağıdı, parke, ev içi ve bahçe dekorasyonu vb. katma değerli ürünleri ile mağazacılık konseptini hazırlayıp doğru nokta – doğru insan – doğru pazar ilkesi ile perakende sektörünün kalbinde yerini almaktır.

Hedefimiz; üstün kalite, üstün hizmet ve satış sonrası memnuniyet takibi ile PERFIORE markasını bilinçlere yerleştirmek, vizyonel bakışla geleceğe taşımaktır. Zor şartlarla oluşturulan PERFIORE markamıza sahip çıkmak ve dünyada değerini arttırmaktır.

Yukarı a